Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges óvszer használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges óvszer használata mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Jó napot azzal a kérdéssel fordulok ide,hogy késik a menstruációm 3-4 napja mivel eléggé rendszertelen ezért írtam 3-4 napot. Fájdogál a mellem,néha a derekam,pattanásaim is elő jöttek,de még mindig nem jött meg.Óvszerrel védekeztünk de hozzáteszem időben fent volt,nem szakadt ki,nem csúszott le. Csináltam ma reggel egy tesztet ami negatív lett,de ennek ellenére még mindig félek.Nagyon félek hogy terhes maradtam mert nagyon sokan azt mondják óvszer mellett lettek terhesek.

2022. jún. 9. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha teszt negatív lett akkor értelmetlen a kérdés.
2022. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem lyukad ki, nem anyaghibás, és szabályosan használják, akkor nem.
2022. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak mégis ideges vagyok mivel késik és mások is mondták hogy lett negatív tesztjük de mégis terhesek maradtak
2022. jún. 9. 18:44
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Igen, lehetséges

Minden egyes óvszer csomagolására rá vagyon írva, hogy nem nyújt 100%-os biztonságot

Az unokahugom is így fogant és született meg

2022. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Minden esetre az idegeskedés megy tovább jövő héten még tesztelek egyet de remélem nem baba
2022. jún. 9. 19:02
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!


Ha bizonytalan vagy együttlét után, engedj bele vizet az óvszerbe. Azt fogod látni ha kifolyik, de akkor nem szabad eldobni. :)

2022. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt kb a 25. napon már 2 csíkos lett. Igaz nem azonnal hanem félretettem, es olyan halványan hogy azt hittem képzelődöm. Viszont nem reggeli volt. (Mi akartuk is a babát, szóval nem védekeztünk.)
2022. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Majd írd meg, hogy igazam volt-e. Én biztos vagyok benne.

2022. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom,viszont most egyre több fehér folyásom van szóval lehet megjön
2022. jún. 9. 23:10
 10/15 A kérdező kommentje:
Rózsaszínes folyásom van,szerintem valami nincs rendben
2022. jún. 10. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!