Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges óvszer használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges óvszer használata mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Jó napot azzal a kérdéssel fordulok ide,hogy késik a menstruációm 3-4 napja mivel eléggé rendszertelen ezért írtam 3-4 napot. Fájdogál a mellem,néha a derekam,pattanásaim is elő jöttek,de még mindig nem jött meg.Óvszerrel védekeztünk de hozzáteszem időben fent volt,nem szakadt ki,nem csúszott le. Csináltam ma reggel egy tesztet ami negatív lett,de ennek ellenére még mindig félek.Nagyon félek hogy terhes maradtam mert nagyon sokan azt mondják óvszer mellett lettek terhesek.

2022. jún. 9. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál? Fontos lenne, hogy lásson. :(


"Tipikusan a menstruáció előjelzője lehet a néhány csepp vér a váladékban, de akár a terhesség korai szakaszában is előfordulhat. Ugyancsak megeshet, hogy egyesek az ovuláció után (középidős) tapasztalják, illetve a szexuális együttlét után, ha kisebb sérülés keletkezett a vaginában vagy a méhnyak felszínén. Csak ritkán több pár cseppnél. "

2022. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek orvoshoz addigra szétizgulom magam,hasam is szúrkál de mensi sehol
2022. jún. 10. 13:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Ugh, előbb kellene mint jövőhét..

Van nálatok SZTK?

2022. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jövő hétre kaptam időpontot és nincs SZTK
2022. jún. 10. 13:39
 15/15 A kérdező kommentje:
Na megjött viszont sokkal kevesebb mint eddig de viszont a színe ugyanolyan
2022. jún. 10. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!