Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztos hogy a gyógyszermentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos hogy a gyógyszermentes napokon is véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Előtte és utána is normálisan szedtem. Aznap nem is bennem ment el, de nem vagyok nyugodt.

Olvastam tájékoztatót, viszont olvastam ezen az oldalon rengeteg olyan kérdést, hogy gyógyszer mellett lettek terhesek és normálisan szedték.



2022. jún. 14. 07:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Legalább 10-szer volt már ez a kérdés.
2022. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztos. Köztudott hogy már a sperma gondolatától is teherbe lehet esni. Ha meg telihold van, amúgy is 26,82%-al csökken minden tabletta hatása, csak az injekciók használnak. Napkitöréskor pedig azok sem, mert a napszél elektromágneses hatása kioltja a fecskendőben lévő indukciót.

Jobb ha nem is szexelsz többet. SOHA!!!

2022. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2: Szerintem normálisan tettem fel a kérdést... Borzasztó ami ezen az oldalon megy.
2022. jún. 14. 08:40
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Akkor miért itt kérdezel??? Próbálkozz az orvosodnál. Válaszolni fog.
2022. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg borzasztó, hogy be kell ütni az itteni keresőbe, aztán csak dobálja ki a találatokat.

Amúgy valóban orvost érdemes kérdezni, ő legalább szakember.

2022. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Akkor mire való ez az oldal, ha nem szabad kérdezni?

Ha nem tetszik, ne nyitsd meg és meg van oldva. De könnyebb beszólogatni. Az a baj az összes kategóriában ezt tapasztalni. Viszont itt valószínűleg nők válaszolgatnak így. Ami még rosszabb...

2022. jún. 14. 10:27
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Kedvesem... Sok mindenre jó a GYK, meg lehet találni a választ egy csomó mindenre (nem szex témakörben). Az, hogy te egészségügyi kérdésekben inkább a GYK-n trollkodó (szex témában a többség trollkodik) hülyéket kérdezed és nem a saját orvosod, az azt mutatja, hogy értelmi képességek tekintetében erős kihívások elé nézel. Ami ugyan nem baj, csak akkor nem szólj már le másokat. Ok?
2022. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Érdekes az olyan embereknek nem álltok neki, aki hatvanadszor kérdezi hogy mi a kedvenc pózod. Vagy a perverz emberek is elfogadottak itt teljesen a századik ugyanolyan undorító kérdésükkel. Azokra készségesen válaszolsz te is. Vagy van az emberek témakörben, aki ezerszer megkérdezte már, hogy mit kell vinnie magával a börtönbe. Teljesen normális válaszok voltak alatta, 100%ra felpontozva. Fura.

Az orvosom csak csütörtökönként elérhető. Rendszeresen járok szűrésre is. Kár nekem állnod.Hasznos volt a válaszod.

2022. jún. 14. 11:23
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Nyugi!

Azokat is jelentjük.

HA elolvassuk. Mert ilyen hülyeséget általában nem olvasunk.

Viszont, amit te kérdezel, az fontos. Ezért kellene jól kérdezned, és ezért írunk ide.

2022. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Biztos. Pont annyira, mint amikor szeded, nyilván nem 100%.

Miért itt teszed fel a kérdést? Nők egészsége témában kevesebb, aki trollkodik, itt csomó pasi válaszol, aki még nőt sem látott.

Gyógyszer mellett, aki normálisan szedi, nem szed antibiotikumot, nem hány, van folyamatos hasmenése, nagyon kevesek lesznek terhesek, az barokkos túlzás, hogy sokan így esnek teherbe.

2022. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!