Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztos hogy a gyógyszermentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos hogy a gyógyszermentes napokon is véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Előtte és utána is normálisan szedtem. Aznap nem is bennem ment el, de nem vagyok nyugodt.

Olvastam tájékoztatót, viszont olvastam ezen az oldalon rengeteg olyan kérdést, hogy gyógyszer mellett lettek terhesek és normálisan szedték.



2022. jún. 14. 07:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Oké igazatok van. Csak gondoltam ez jobban illik a fogamzásgátlás témakörbe. De lehet rossz döntés volt. Elég szomorú, hogy a sok barom írja non stop a troll kérdéseit.
2022. jún. 14. 14:03
 12/18 anonim ***** válasza:

Illik ide, azzal semmi probléma.

Aki nem normálisan csinálja a dolgokat (tizedszerre ír ki ugyanolyan kérdést) - az miért reklamál?

Nem értem.

2022. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki tizedszerre. Most írtam ki először. Nem bírsz leállni most már? Felfogtam hogy nem akartál válaszolni. Azt is, hogy kötekedni jársz ide, de hagyjál már most már békén.
2022. jún. 14. 15:56
 14/18 A kérdező kommentje:
#10: Bocsi. Neked köszi a választ! Itt az oldalon a teherbeesés témakörben sokszor olvasni,hogy azt állítják, normálisan szedett gyógyszer mellett lettek terhesek. Meg hogy kiszakadt óvszer mellett. Itt szinte mindenki így lesz terhes.
2022. jún. 14. 16:18
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
#14 Nagyon ritka, aki gyógyszer mellett lett terhes, a többségük nem szedi normálisan. A kiszakadt óvszer más eset, az nyilvánvalóan látszik, nem kell vízet tölteni, az szétcsattan, ha valaki nem akar gyereket, az bevesz sürgősségi fogamzásgátlót.
2022. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2022. jún. 14. 17:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Minek szeded? Csak szétcseszed magad. És valami iszonyat ostoba vagy így is. Hülye nőkkel meg el sem jutunk az ágyig...
2022. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem tudom te mit keresel egy nőknek szóló kérdésnél. Gondolom veled nagyon sok nő eljut az ágyig a tuskó stílusoddal.


Azért tettem fel a kérdést, mert egész héten reggel, illetve délelőttönként nagyon erős hányingerem volt.

Úgy tudom ez az oldal arra való, hogy kérdezzünk. És semmi rosszat nem írtam. Olvasgasd tovább a neked való undorító kérdéseket a két és fél pipáddal. Rólad süt, hogy te nem vagy ostoba legalább. :)

2022. jún. 18. 22:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!