Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyásszal érdemes az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyásszal érdemes az első szexuális eseményt megelőzően konzultálni?

Figyelt kérdés

Érdemes elmenni nőgyógyászati vizsgálatra az első szexuális eseményt megelőzően?

Még nem éltem nemi életet egyáltalán, viszont a párommal tervezzük.

A lényeges számomra az lenne, ha nem akarok hormontartalmú fogamzásgátlókat szedni, akkor is hasznos lehet? (Azt olvastam hogy mindig személyre szabottan érdemes a fogamzásgátlási lehetőségeket felmérni szakemberrel)


Köszönöm a válaszokat!



2022. jún. 17. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De persze, senki nem kényszerít senkit hogy menjen el vagy ne menjen, mindenki eldontheti magának, én ajánlom. Mellesleg azt nem tudtuk meg hogy a kérdező szeretne hormonmentes védekezési opciót ugye, lehet nem bízik az ovszerben.


Magamból kiindulva, én sem bíztam, főleg ha a barátja is tapasztalatlan és azt se tudja hogy kell használni az óvszert például, rengetegszer van hogy rosszul teszi fel mert o se tudja.

2022. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

10

Én speciel nem megyek évente vérvételre - sőt, az idejét sem tudom, mikor voltam.

Azért egy óvszert felhúzni nem egy nagy tudomány... Ha az sem megy, akkor ott más bajok is lehetnek.

2022. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2022. jún. 18. 13:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!