Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell tesztelni ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell tesztelni ami pontosan mutatja már ?

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátló


Júli 10-én vasárnap voltam együtt utoljára a párommal,

még másnap hétfőn bevettem az utolsó szem tablettát.Tegnap meg kellett volna jönnie.


Ma teszteltem negatív

Mitől késhet szerintetek?


Minden nap pontosan beszedem a gyógyszert



#szex #terhesség #fogamzásgátló #Menstruációs kimaradás
2022. júl. 15. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ennél több napos késés is előfordul. Negatív teszttel meg pláne ne fossál.
2022. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt történt már balesett, és akkor 4 éve szedtem a gyógyszert, nem szeretnék megint aborrtuszra menni
2022. júl. 15. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha megtermékenyült a petesejt, az már a 7. nap után elméletileg kimutatható, mert elkezd termelődni a HCG a vérben.

De biztosan csak a 12. 14 nap után biztos az eredmény mert ennyi kell a beágyazódásig. Gyakorlatilag 12-14 napot meg kell várni. Addig felesleges tesztelni,

2022. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Fogamzást követő 2-3 hét múlva már igen jó eredménnyel kimutatják a bolti gyorstesztek. A biztonság kedvéért érdemes rá egy hétre kontrolltesztet is csinálni.

A ciklus sosem állandó, az ember nem egy robot! Még fogamzásgátló mellett is előfordulhat ciklusingadozás (bár jóval ritkábban mint tabi nélkül). Ha megfelelően alkalmazott tabi mellett két hetet csúszik akkor keresd fel nőgyógyászod. Lehet enyhébb készítmény kell, vagy az egyik petefészked kicsit alulműködik, de még ezen túl három tucatnyi - nem "vészes" - oka is lehet. Jobb ilyenkor egy uhg-vel megnézni, egy labort kérni.

2022. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csináltam, hogy a késés napján, majd 2 és 7 napra rá teszteltem, ha nem jött meg. Rengeteg dolog okozhatja a késést: stressz, hangulatod, környezeted, Vitaminhiány, anorexia, diéta. Nekem az rossz étrend és a mozgásszegény életmód is okozta. Akár hormonális gond is lehet. A sokáig nem jön meg (2 hét) vagy folyamatosan késik hónapokon át egy-egy hetet, érdemes egy nőgyógyászati kivizsgàlásra elmenni.

Amúgy érzékenyebb tesztet jó venni. Az a 7. Naptól kimutathatja. Szóval mire késik, biztos kimutatja, hogy terhes vagy vagy nem.

2022. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!