Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményi utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eseményi utáni tabletta bevétele utáni 2. menzeszt befolyásolhatja még a tabletta? (+bővebben lent)

Figyelt kérdés

Múltkori menzeszem előtt(a 2 menzi között kb. középtájt)esemény utáni tablettát vettem be.Amúgy sem hiném,hogy éett volna vmi,de biztos ami biztos.Nem késett utána a menzeszem,megjött rendesen(nálam tudni kell,hogy 25-33 napon is jöhet,kicsit összevissza van).Általában azért max 29. napra meg szokott jönni.Most vagyok az az utáni 2. menzi előtt,a 28.napon.Még nem jött meg.Nem lehetnék terhes,nagyon vigyázunk..gumival védekezünk és a barátom még ki is veszi mielőtt elmegy(nehogy ki legyen lyukadva véletlenül).Szerintetek késhet ettől a tabitól még a menzim vagy ne stresszeljek ezen? 17/L


Köszi a válaszokat előre is!:)


2010. szept. 21. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek a tabletta utáni hatodik se volt még oké. Úgyhogy lehet, hogy egy fél évig fog kísérteni az a tabletta. Nagyon durva gyógyszer, ha nem történt hiba a fogamzásgátlás közben, akkor inkább ne vegyél be, ez nem C-vitamin.
2010. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is vettem már be ilyet ...és nekem 1-2 hetet is késett ...
2010. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!