Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Mit gondoltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit gondoltok, reális az esélye?

Figyelt kérdés

Nos, együtt vagyok egy nővel. Január óta folyamatosan szed fogamzásgátlót (rendszeresen), én is látom, mivel sokat vagyunk együtt. (Estelle 0,075/0,020, ha ez számít). Védekezni ezzel védekezünk, nem használunk óvszert. Az aktus végén benne szoktam élvezni, mert ő kifejezetten szereti. (Nem, nem r*banc és nem is egy Isten tudja milyen rossz ember ezért). Beszéltem már vele erről, elmondtam neki az aggodalmaimat is ez ügyben, meg is értette, azt mondta, hogyha én megnyugszok, akkor használjunk óvszert legközelebb, mert szeret. Én erre azt mondtam, hogy szeretném igen, de mégis aggaszt egy kicsit. Szerintetek így mennyi az esélye annak, hogy teherbe esik? Aktus után mindig zuhanyozunk, ő pedig alaposan meg is mossa ott is. Mégis bennem van a félsz, a kis ördög. (Egyébként pedig nem csak ő akarta, hanem én is élveztem ezt a fajta szexet).

Ha a korunk számít, mindketten 25 évesek vagyunk.



2022. júl. 18. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
ha ilyen hulye vagy, meg vegyel fel gumiruhat is, ugy mar 100% lesz a vedekezes, fogamzasgatloval csak 99.99999737%. Teljesen jogos a felelmed, kell az ovszer es a gumiruha is
2022. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinek a privát dontése, hogy tabu mellett még akar e máshogy pluszba védekezni. Van ennek 2 elég egyszeru megoldása. Vagy nem benne fogsz elélvezni, hanem a hasára/melléra/szájára és csak elélvezéskor kihuzod. Vagy simán dugod gumi nélkul, és mikor már kozelednétek a végéhez, akkor huzol gumit és ugy élvezel el a puncijában.

Tabi mellett végig gumizni feleslegesnek tartom, de a végére huzhatsz, úgy a nagy adag a gumiban marad.

2022. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha már ennyire gumi párti vagy feleslegesen mérgezi magát a barátnőd a gyógyszerrel.

Bár az egyik legbiztonságosabb védelem, felesleges mellé más


Egyébként aki ennyire fél a gyerek témától az ne szexeljen 🤦‍♀️

2022. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tabi is elégséges védelmet biztosít ha megfelelően van alkalmazva (időben beszedi, nem hagy ki össze-vissza szemeket rendszeresen, nincs hasmenés, hányás, nem szed antibiotikumot stb.). A kimosásról annyit, hogy remélhetőleg intim mosakodóval teszi különben hosszú távon fel fogja borítani a hüvelyflóráját.
2022. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy a saját védelmed érdekében - ha nem akarsz gyereket - húzz gumit. Olyan sokszor hallani azt, hogy valaki tabletta mellett esett teherbe "véletlenül". Ja persze, direkt nem szedte rendesen, de azt hazudta, hogy szedi. Ha nem éltek együtt, és nem döntöttétek el, hogy babát szeretnétek, akkor ne bízz senkiben, csak magadban, és az általad használt óvszerben. Sajnos, hallottam olyat, hogy a nő átbaszta a pasit, a pasi abban a hiszemben volt, hogy rendesen szedi a nő a tablettát, holott mégsem.....
2022. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azoknak meg, akik lehülyéztek, vagy leszóltak, hát, valószínűleg emberség nem sok szorult beléjük. Mindegy is, igazából sikerült megbeszélnem ezt az ügyet a párommal, minden rendben van. :)
2022. júl. 25. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!