Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mazepinnek van még reális...

Mazepinnek van még reális esélye visszatérni az F1-be?

Figyelt kérdés
Vagy neki végleg ennyi volt egy év után?

2022. ápr. 10. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
ha egyszer újraindul a bizniszelés az oroszokkal, szerintem van az a pénz, amiért újra beülhet egy kiscsapathoz
2022. ápr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt, hogy visszatér. Amúgy is rettentő gyenge volt, nézd, hogy veri a közel sem száz százalékos Magnussen a kis Schumit, aki meg egyenesen alázta az oroszt.
2022. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer újraindul a bizniszelés, és van az a pénz, ami valójában nincs, akkor sem. A versenyzői jogosítványa le is jár majd, és már 23 éves. Ő már kiesett, de szerintem nemcsak az F1-ből, hanem a létező összes komolyabb szériából is.
2022. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem van az a pénz. nézzétek meg Strollt: az apja nem egyszerűen bevásárolta egy csapatba, hanem konkrétan megvásárolt neki egy csapatot.
2022. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Faterja putykó strómanja és emiatt foglalják lefelé az európai vagyonát. Putykó már dollár milliárdos bukóban van ezután meg nemaz lesz a fontos hogy a stróman tehetségtelen pulyáját befizessék az F1-be.
2022. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a fater, mind a 2 Mazepin oligarchának van minősítve.
2022. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak szimplán orosz, de ráadásul sajtóhírek szerint személyes barátságot is ápol Putyinnal a Mazepin család, a háborún kívül ez is közrejátszott Mazepin kirúgásában, szóval nem sok esély van rá, viszont a teljesítményét és az eredményeit látva senki nem veszít semmit, ha végleg örökre távol marad a királykategóriától, mindenkinek jobb lesz!

Mire minden lecsillapodik, addigra már Petrov is kiöregszik, szóval Kvjat visszatérése és/vagy Svarcman debütálása lehet csak orosz opció az F1-ben!

2022. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

"sajtóhírek szerint"

Nem csak a sajtó szerint. Mazepin apja a helyi MéLöLö. Ez tény.

2022. ápr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!