Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2. Nuvaring felhelyezését...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. Nuvaring felhelyezését követő első héten a melleim érzékenyek lettek, ez az állapot napok óta fenn áll, valamint 1-2 napja émelygés is jelentkezett. Lehet ez terhesség jele vagy a gyűrű is okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
A gyűrűt jövő héten szerdán kellene levennem, azután kellene megjönnie. (Az első után szabályosan megjött 4. nap estére). Szabályosan használom a gyűrűt, sőt aktus idején sem vesszük le.

2022. júl. 29. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mellekhatas
2022. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De az lehetséges, hogy az első gyűrű használata közben ezek a mellékhatások nem jelentkeztek, most pedig igen?
2022. júl. 29. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a nuvaringgel. Az 5. honappal mar elviselhetetlenek voltak ezek a mellekhatasok: nyaralni voltunk, hanyingerem lett a kajatol, folyamatos fejfajas, mellfajas, emelyges. Ugy hogy valtanom kellett sajnos.


Kar volt mert nagyon jo lett volna, ha nem lettek volna ezek a mellekhatasok meg mindig hasznalnam.

2022. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönön szépen, most megnyugodtam! De nagyon sajnálom, hogy nem tudtad tovább használni! Lehet, hogy velem is így lesz...
2022. júl. 30. 07:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. A mellekhatasok nem azonnal jelentkeznek, van olyan akinek évek múlva.
2022. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! Elég kellemetlen, hogy éppen a terhességi tüneteket "idézi". Az első hónapban nagyon megvoltam vele elégedve, észre sem vettem...
2022. júl. 30. 09:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalam is igy volt hogy az elso honapban semmi... Mert a szervezet meg nem dolgozta fel azt a sok hormont.
2022. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Én is erre gondoltam, hogy most lett "elege" a szervezetemnek a hormonból.
2022. júl. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!