Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véletlenül beleélveztem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül beleélveztem egy lányba, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

A Balatonon történt, nem ismertem, csak egy éjszakára összejöttünk. Megkért, hogy vegyem ki, ki is vettem, de az eleje belement.


Keressem meg?



2022. júl. 31. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És ezt mikor szeretnéd vele közölni? 🤦‍♂️
2022. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem ismer akkor nincs gond
2022. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem ismeritek egymást, akkor mindegy.
2022. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megadtad neki a számod, akkor ne lepődj meg, ha másfél hónap múlva felhív, hogy beszélnetek kéne. Ha ő adta meg a számát, az volna a gerinces, ha felhívnád, hogy "bocs, csak itthon vettem észre, hogy a genyám fele hiányzik, az valószínűleg benned maradt."
2022. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Tanács butuska lányoknak: ne dugjatok tapasztalatlan suttyókkal, akiknél nincs koton, de megígérik, hogy majd időben kihúzzák. Persze ezt úgy sem fogadjátok meg, mivel butuskák vagytok, de ne mondjátok, hogy én nem próbáltam segíteni.
2022. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

azonnal szólj neki, ő pedig azonnal menjen esemény utáni tablettáért. minél előbb, annál jobb

választhatzs hogy kicsit kellemetlen módon megkeresed és szólsz neki vagy még kellemetlenebbül felneveltek egy ygereket

2022. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a fele ment bele, csak az első spricc talán.
2022. júl. 31. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyi is elég.
2022. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Ja, hát ha csak az első spricc ment bele, akkor meg mit aggódsz, abból úgy sem lehet baj, nem?

Béna voltál, ostoba és gerinctelen, és még itt agyaskodsz, hogy nem is a fele ment bele, hanem csak a 10-25 százaléka... Eszem megáll. Azonnal hívd fel a csajt, hogy szedjen be esemény utánit. Mégis szerinted mit kell csinálni? Azt vártad, hogy a gyakorin valaki elmondja, hogy kell megszugerálni, hogy ne legyen terhes?

2022. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

az előváladékban is van bőven sperma, nemhogy ha bármennyi belement sűrűjéből

remélem már szóltál neki, elkísérted nődokihoz, sorbaálltál vele a patikában és kifizetted az esemény utánit (amivel még indig ő van htáránybn, hisz az ő hormonjait és testét szedi szét)

2022. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!