Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak volt már olyan hogy akár a lány akarata ellenére szándékosan, akár véletlenül beleélveztetek a másikba? Mi lett annak a vége? Lányok volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Akár véletlen volt, akár szándékos, kíváncsi vagyok rá.


És NEM úgy kérdezem hogy mi lett a vége, hogy terhes lett-e vagy sem. Hanem hogy ott helyben mi volt rá a lány reakciója hogy belé élveztek úgy, hogy ő nem akarta.


2016. máj. 14. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül volt, mert elszakadt a gumi. A lány megijedt, és reggel elmentünk tablettáért, ennyi.
2016. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. En szoltam a csajnak, hogy nem birom tovabb, o eroskodott, hogy nem fog leszallni, mert tul jo neki. Utana persze cirkuszolt..
2016. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pszt! ***** válasza:
100%

Nálunk is elszakadt a gumi, hát baromira féltünk mind a ketten. Ez olyan két éve volt. Aztán azt mondta a párom, hogy "Már négy éve együtt vagyunk, amúgy is veled akartam leélni az életemet. Ha most összejött valami, akkor azt nem fogjuk megbánni és még szeretlek is." xD

Jót nevettem rajta, erre két napra elmentem a nőgyógyászhoz, nem történt tulajdonképpen semmi. Azóta is együtt vagyunk :D

25/N

2016. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Jöhetnek még


---


2: Az oké hogy cirkuszolt de mennyire? Mi volt utána?

2016. máj. 14. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csapkodott, mint egy bolond. Ki sem neztem volna a csajbol, hogy ilyen. Olyan szavakat vagott a fejemhez, hogy csak na.

Mellesleg egy panel lakas volf, szomszedoknak meg elo musor.

2016. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!