Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki találta ki az óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki az óvszert?

Figyelt kérdés
Egy kalap sz.r az egész. A lányoknak sem ugyanolyan jó, fiúknak meg pláne nem. Annyi védekezési mód van, miert kell erőltettni ezt? Az apja húzta fel volna annak, aki ezt kitalálta! Lehet szedni fogamzásgátlót, van spirál, hüvelykúpok, esemény utáni, a kihúzásról meg már nem is beszélve. Miért kell ilyen helyzetbe hozni a fiúkat?

2022. aug. 5. 17:32
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Akarok majd később gyereket, így ez kizárt. De az óvszer is, tuti.
2022. aug. 6. 10:39
 22/28 anonim ***** válasza:
71%

Vazektomiat vissza lehet csinalni.

Nem tudom hol itt a baj. Vallald be hogyha gumi nelkül szeretnel dugni.

2022. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

#21

A vasectomia nem jelenti azt, hogy nem lehet később gyereked.

Ez ne tartson vissza.

2022. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vegyél vissza, az óvszer csak egy lehetőség (és ha engem kérdezel, nagyon jó, hogy van!), de senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy te is azt használd.

Amúgy ősrégi találmány, szóval az eredeti kérdésre nem nagyon tudok válaszolni, valószínűleg már az ókorban kísérleteztek vele.

2022. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerezz egy barátnőt aki PCOS-es :)


Nekem is az van, mi nem védekezünk. (Monogám kapcsolat)

Persze ezzel senkit nem buzdítok errey ezek csak mi vagyunk.

Nekem nagy eséllyel meddőség áll fenn. :)

2022. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Az elköttetésre nincs garancia, hogy vissza lehet csinálni. Viszont ha a lány szed gyógyszert, később még lehet gyereke.
2022. aug. 6. 19:50
 27/28 A kérdező kommentje:
Azt bizonyítani is kell, hogy meddő. Nem akarok még gyereket semmiképp.
2022. aug. 6. 19:51
 28/28 anonim ***** válasza:
76%
Lefagyasztják neked a spermádat, és akkor lesz gyereked, amikor akarod. Nem kell visszaállítani az eredeti állapotot.
2022. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!