Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felesleges ezen aggódnunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges ezen aggódnunk?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyünk 2 hetre külföldre nyaralni a barátommal, természetesen lesz szex is. De óvszerrel védekezünk, így ha véletlen kiszakad, nem tudunk szerezni esemény utánit. Merthogy azt felíratni nem lehet előre, mi meg nem leszünk az országban, de még Európában sem. Hozzáteszem, 2 éve használunk óvszert, sosem szakad még ki. De ha pont most... Szerintetek feleslegesen aggódunk ezen? 23/n, 27/f

2022. aug. 7. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyel most egy esemenyutanit, nem kell bizonyitani hogy kiszakadt a gumi, eleg ha kamuzod. baszki hogy nem jut el eddig valaki esze? ne vedd magadra
2022. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges. Semmivel sem nagyobb az esély a szakadásra mintha itthon lennétek.

Ezzel csak azt éritek majd el, hogy stresszeltek szex közben.

Nem kell.

2022. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felesleges gyártjátok magatoknak a problémát.
2022. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy forog az agyam, mint az egyesnek.

Bekocognék a dokihoz, mondanám, hogy kiszakadt a gumi. Bogyó a retikülbe, fürdőruci a bőröndbe, és go!

2022. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, ha 1 hónap múlva itthon tényleg kiszakad, mit mondok neki? Hogy nem gondol ilyenre valaki? Vagy gondolom ezeknek van valami lejárati idejük? Mint írtam, soha nem kellett még szerencsére, ezért nem tudom.
2022. aug. 7. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha 1 hónap múlva otthon kiszakad akkor ott van nálad a tabletta.


Hol a gond ?

2022. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2022. aug. 7. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Vedd meg előre.

Attól hogy vény köteles nem kell azonnal bevenni. Amúgy is biztonságosabb ha tartasz otthon és nem később kell szaladgálni meg versenyezni hogy időben beszerezd


Így is-úgy is kiszakadhat 1 hónap múlva akár beveszed most akár nem. Nem is értem mire írtad

2022. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha külföldi nyaralásra van pénz , legyen magán nőgyógyászra is , az fölírja , escapell a neve egyébként.
2022. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
istenem 🤦🏻‍♂️ nincs olyan gyogyszer ami csak 1 honapig jo
2022. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!