Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segitsegre lenne szüksègem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sadg kérdése:

Segitsegre lenne szüksègem Eleggè fèlünk vagy ez felesleges?

Figyelt kérdés
Tehát a párom szűz es atszakitottam a szűz hartyajat illetve egy 2 3 cm bement azonna kivettem es aktus utani tabit is vett be a párom, nem elveztem el se semmi.felünk hogy az előváladèk miatt lesz valami vagy ez a fèlelem felesleges?

2019. nov. 2. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A francnak szexel az ilyen...

A koton szerinted valamiféle pokémon? Ha felhúztad volna, most nem kellett volna a csajodnak azt a tablettát bevenni. Tudod egyáltalán, hogy az hogy megviseli a szervezetét?

Idióta.

2019. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miután már bevette azt a vackot, mégis mitől félsz?

Igen, van okod félni. Mondjuk attól, hogy a tablettának ne legyenek komoly mellékhatásai.

Nem tudom, hányadikas vagy, de legközelebb azért a 8.-as biológiát tanuld meg, mielőtt dugni akarsz! És akkor legyél ekkora nagy legény, amikor a gumit fel kell húzni! Ne itt legyen fenemód nagy a szád!

2019. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten irtózatosan nagy hülyék vagytok! Még ha azt mondod hogy kiszakadt az óvszer, oké megértem, de az hogy egyáltalán fel sem húzod... .. a csajod most kapott egy adag hormonsokkot.....

Valahogyan mindig védekezzetek!!!!

Így már nem lehet semmi.

2019. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèlen a választ hogy nem lehet semmi
2019. nov. 3. 00:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha időben bevette a készítményt akkor valószínűleg nem esik teherbe. A ciklusának viszont egy jó nagyot odavág az esemény utánival + "sikerült" az első alkalmat neki egy kellemes élmény helyett jó elb...nod.

Legközelebb vedd azt a kb. 20 másodperces fáradságot hogy felveszed az óvszert.

2019. nov. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rendben hogy be vette az eseményutánit 99% hogy nem lesz terhes

Tényleg kinyírtad a csaj normális hormonháztartását

A gumi meg nem lufifújásra van

2019. nov. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt már abortuszom ebből, meg vettem már be esemenyutanait. Szegény lány, nagyon rossz élmény lett a szüzessége elvesztése.
2019. nov. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én kapcsolatban évekig a megszakításos módszert alkalmaztam. Soha nem lett következménye. Szóval ha van is esélye az előváladéktól teherbe esni barkinek, amkor az elég csekély. Persze itt jönnek a kivételek.
2019. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy ilyen maszatolás miatt aztán marhára megérte 6 ezer forintért az esemény utáni:D

Miért nem lehet normálisan dugni inkább kotonnal? Ebben amúgy volt valami jó? Mert nehéz elképzelnem.

2019. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ti még ne éljetek szexuális életet. 99,99%-ban hat u fog/hat az esemény utáni tabletta, nem kell aggódni.
2019. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!