Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal gumi nélkül feküdtünk le de időben kihúzta tehát nem ment belém.Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lefekudtunk a baratommal gumi nelkul. Ezelott korulbelul 3 napja verte ki utoljara. Kihuzta idoben, miutan kihuzta meg vagy 10-15mp-ig magat elegitette ki majd elment. Lehetek meg igy terhes?

2022. aug. 12. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Mivel az előváladékban is lehet spermium, igen lehetsz terhes.


Nem tudom miért ilyen népszerű ez az "időben kihúzom" módszer ezen az oldalon, de nem, semmilyen értelemben nem biztonságos.

2022. aug. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Gratulálok anyuka
2022. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Olyan húzza ki időben akivel akkora baj nem lenne ha gyereketek lenne. A komoly barátnőimmel én is mindig így szexeltem, nem is zavart volna, ha becsúszik mert szerettük egymást.

Lehetsz, és amilyen felelőtlen vagy meg is ver a sors vele.

2022. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Simán lehetsz, de ez esetben akit sajnálnék, az a kicsi...
2022. aug. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nagyok kicsi az esélye. A spermium (1, 2...N db) ami az élőváladékban leHET, egymagában nem életképes.
2022. aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Persze hogy lehetsz, kicsi eséllyel.


De ezt gondolom vagtatok elotte is, ha nem, akkor retard alert.

2022. aug. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2022. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kicsi eséllyel. Naptár szerint mikor voltatok együtt?


1,2


Nem mindenki olyan termékeny hogy bármikor teherbe tudna esni! Ne aggódjatok, inkább hozzátok óvszert, biztos kényelmes.


Én nőként mondom, nem az. Nekem ég tőle az egész vaginám..

2022. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz bizony
2022. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, mikor az ilyen kérdésekre jönnek az idióták. Nyilván elmeleti esély van a teherbe esesre, de gyakorlatban előbb ütnek el a járdán, minthogy egy egyszeri megszakított kozosulestol terhes legyél.
2022. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!