Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 35 napos ciklusnál,15.nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezi kérdése:

35 napos ciklusnál,15.nap normális az ovuláció?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sajnos pcos, és pajzsmirigy alulmüködő vagyok. Gyermeket szeretnénk már többmint 1 éve, nagyon sok vizsgálaton, szűrésen voltam már. Kiderült, hogy mindkettem chlamydiások vagyunk. A doki azt kikezelte antibiotikummal mindkettőnknél, azelőtt nem volt peteérésem, a tesztek is azt mutatták az LH nagyon alacsonyt volt minden ciklusban! Mióta viszont nincs chlamidya az Lh tesztjeim pozitívak mindegyik ciklusnál, baba sajnos még mindig nincsen. A kérdés szerintetek mennyire normális, hogy legutóbbi ciklusom 35napos volt és most az Lh tesztem a 15.napon lett pozítív? Álltalában mindig a 19-20napon volt ilyen ciklusnál pozítív Lh tesztem.



2022. aug. 12. 07:18
 1/1 anonim válasza:
Fordulj nőgyógyászhoz. Itt nem fogsz választ kapni a kérdésedre, mert minden nőnek máshogy működik a teste, főleg a tiéd. A nőgyógyász, atombiztos választ fog neked adni:)
2022. szept. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!