Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kétszer egymás után eltolható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer egymás után eltolható a menstruáció fogamzásgátló szedése esetén?

Figyelt kérdés

Előző hónapban egy fesztivál miatt szünet nélkül tovább szedtem a következő levél gyógyszert, viszont most megint erre lenne szükségem. Ez lehetséges, vagy most inkább tartsam meg a 7 nap szünetet?

A válaszokat előre is köszönöm!


2022. aug. 14. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyiket szeded?
2022. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dienillet szedek, fél éve. Ez előtt nem csináltam ilyet, hogy tovább szedtem volna, soha nem volt eddig indokolt.
2022. aug. 14. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie legutóbb? És mikorra várod a következőt?
2022. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Július 27-en kellett volna, ekkor ugye folytattam egy új levéllel, most pedig szerdán kellene, ma veszem be az utolsó szemet.
2022. aug. 14. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!