Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltolhatom a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltolhatom a menstruációm?

Figyelt kérdés
Dienille fogamzásgátlót kezdtem el szedni szeptember 5.-én (menstruáció első napján). Tegnapi nappal szedtem be az első levél utolsó szemét este fél 10kor! Viszont szükséges lenne eltolnom a menstruációm! Kérdésem, hogy lehet bármiféle probléma abból, hogy ha ma továbbszedem a 2. levelet és nem történik meg a 7 napos szünet? Csak majd az ezt követő? Ill. így is védeni fog a gyógyszer, hogy nem marad meg a 7 napos szünet?

2018. szept. 26. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
71%

1. Nem tudod eltolni a menstruációdat, mivel nincs menstruációd. Megvonásos vérzésed van.


2. Az első 3 hónapban tilos tologatni. Ne zavard össze még jobban a szervezetedet.


3. Ha szünet nélkül elkezded szedni a 2. levelet, az egész 2. levél alatt köztes vérzésed is lehet. Nyilván ettől még véd. De nem kellene ezt csinálnod.

2018. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!