Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy teherbe estem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Védekeztünk, viszont az elején nem. Amit viszont tudni kell, hormonzavaros vagyok évek óta, illetve a páromnak van egy olyan problémája, hogy nem tud elmenni, és elmondása szerint ez régóta így van nála, és mindig is csak úgy tudott elmenni, ha magának csinálta. Tisztában vagyok azzal, hogy az előváladéktól is megvan az esélye, de kiváncsi vagyok, hogy aki esetleg volt már így, annak mi a tapasztalata.

2022. aug. 17. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy kinek mi a tapasztalata. Attól hogy 600an nem estek így teherbe, simán lehet, hogy te igen.
2022. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel így is teherbe lehet esni, ezért előfordulhat.
2022. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ra lehetoseg.
2022. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Eleg kicsi az esély. De ezen kívül van okod aggódni? Ugy értem hogy pl késik, vagy hányingered van, vagy ilyesmi?


Nagyon sokaknál a megszakitásos modszer is működik, bártabbaknál még a naptáros is. Bár az már aztán tényleg rizikós...

2022. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivel össze-vissza jön meg, van, hogy egy hónapban kétszer, így sosem tudom mikor várható teljesen. De így mostanra tudnám mondani, hogy meg kellene jönnie. És nincs semmiféle jele.
2022. aug. 18. 00:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint annak nincs jele, hogy terhes lennék
2022. aug. 18. 00:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Mikor volt az akció?

Ha már legalább 3 hete, akkor tesztelhetsz, és akkor kiderül.

2022. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 viszkis_einstein ***** válasza:
szerintem igen, DE minél korábban menjél abortálni
2023. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lesz a pici neve? ☺️
2023. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem estem teherbe, mint azóta kiderült, nem lehet gyerekem. Ezt megtudva örültem volna inkább, ha mégis terhes lettem volna. :(
2023. jan. 14. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!