Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, amikor nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, amikor nem vagytok párkapcsolatban, milyen fogamzásgátlást használtok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Ha egyáltalán nincs kilátásban sem szex, akkor semmit
Ha egyáltalán nincs kilátásban sem szex, akkor is szedem a tablettát, bármikor váratlanul színre léphet valaki
Ha egyáltalán nincs kilátásban sem szex, akkor is használok fogamzásgátló módszert, de nem tablettát
Ha van kilátásban szex, de még nem biztos hogy lesz, nem szedek semmit, nem védekezek sehogy
Ha van kilátásban szex, még ha nem is biztos hogy lesz, inkább szedem a tablettát a biztonság kedvéért
Ha van kilátásban szex, még ha nem is biztos hogy lesz, használok fogamzásgátló módszert, de nem tablettát
Amikor szoktam szexelni és fogok is, ennek ellenére nem védekezek, a férfira bízom (gumi)
Amikor szoktam szexelni és biztosan fogok rövid időn belül megint, csak ilyenkor szedem a tablettát
Amikor szoktam szexelni és biztosan fogok rövid időn belül megint, használok fogamzásgátló módszert, de nem tablettát
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
kérdező, a fogamzásgátlás nem úgy működik, hogy szingliként abba hagyom, majd párkapcsolatban szedem, majd megint abba hagyom, stb. Aki szedi, az szedi mindig.
2022. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Minek? Felesleges, nincs miért védekezni. 1 éjszakás dugásokba pedig nem megyek, nem vagyok az a fajta.
2022. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ugyanugy fent van a spirálom
2022. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!