Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én viszem túlzásba vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én viszem túlzásba vagy tényleg a barátom akar túl sokat?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy van egy barátom tobb mint 2 éve és ő nagyon erőlteti az anált pedig én mondtam neki hogy nem akarom de mindig is érthetetlen volt ilyen téren. Kepes velem veszekedni azért mert pl nem volt kedvem leszopni mert fáradt voltam stb... és en vagyok a rossz hogy én nem akarom es ugy tett hogy ő nem fog gumival sem szexelni meg hogy em miért nem szedek fogamzásgátlót... igazából egy ideje nagyon bonyolult a kapcsolatunk ( derültek ki dolgok ) nem nagyon bízok benne már és több hónapig nagyon haragudtam rá igazából meg most sem tudtam neki megbocsátani valószínű mindig bennem lesz az amit csinált de lényegtelen nem akarok most bele menni csak nekem ezek miatt már nem ér annyit az egész hogy fogamzásgátlód szedjek sőt sokszor úgy érzem hogy nem nagyon kell nekem már ez a dolog és nem kéne erőltetni. Néha elvagyunk de igazából nem tudom tul tenni magam a dolgokon. Ráadásul sokat van külföldön és elegem van már fiatalok vagyunk én is élni szeretnék nem csak rá várni. Nem tudom mit csinaljak és nem tudom hogy most nekem van e igazam vagy neki. Mi a véleményetek?

19/L



2020. márc. 17. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
csak egy kérdésem van.. miért vagy vele?
2020. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Lazy Lover ***** válasza:
51%
A második a pasid egy retard hagyd ott keress igazi férfit
2020. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen nagyon úgy érzem el kéne hagynom de nem olyan egyszerű ugyanis ő nem hagyja folyton keres és igy nagyon nehéz. Most külföldön van De ha haza jön úgyis ide jön meg ha le is tiltom akkor is. Kikészít a könyörgéssel
2020. márc. 17. 21:42
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mar nem is erdemes fokozni, akkora taplo minden teren. Nem megserteni akarlak, de komolyan.
2020. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen tényleg egy tuskó. De nehéz helyzetben vagyok
2020. márc. 17. 21:43
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele mihamarabb, a saját egészséged érdekében. Később csak nehezebb lesz. Az "elvagyunk" már kevés ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat, ráadásul eléggé durva dolgokat is meséltél róla, aminek ha legalább a fele igaz, már akkor nem érdemes vele foglalkozni. Ha a szemébe mondod, hogy itt a vége, talán ő is a helyére billen észben, te pedig fellélegezhetsz egy kicsit, hogy független vagy megint. Lehet, hogy jót is tenne neked egy kis egyedüllét.
2020. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Mi a véleményetek?


Hogy egy pöppet nagyon butus vagy.

2020. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pedig tudnék még mesélni :D . Egyébként nagyon sokszor elé álltam már hogy vége van de valahogy mindig eléri hogy vissza vegyem nagyon szorszor elhatároztam hogy most tényleg szakitok és nem engedek de sosem jön össze sajnos. Úgy érzem benne ragadtam ebben az egészben és nem tudom mi lesz a vége
2020. márc. 17. 21:47
 9/22 A kérdező kommentje:
Érzem hogy csak az időmet vesztegetem rá és ilyenkor kéne élnem de én rá várok. Szerintem túl jó vagyok hozza mert más nem csinálná ezt
2020. márc. 17. 21:51
 10/22 opened paradise ***** válasza:
50%
Kedves, megértő pacák lehet.
2020. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!