Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok,ti szedtek fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ti szedtek fogamzásgátlót a jobb szexért?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló,hogy az óvszer ront az élvezetből,főleg a férfiaknak,ha van más megoldás is,akkor azt választják a lányok?

2022. aug. 31. 12:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Tartós kapcsolatban igen.
2022. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem, minek? Nem fogom magam tönkretenni bogyokkal. Így is rengeteg nő ment tönkre miattuk, csak azt egy orvos sem reklámozza.. sok esetben a libidót is tönkreteheti..

Mi 9 hónapja vagyunk együtt, de más megoldást választottunk.

2022. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Mi megszakítással "védekezünk", mert 97%, hogy meddő vagyok. Lassan 6 éve így szexelünk, és nem lett belőle gyerek, kétlem, hogy ez változna.


22/N

2022. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%

A női hormonrendszer nagyon instabil lábakon áll és a mai modern stresszes, rohahó és műkajákkal teli életünk ezt, olyan mértékben fokozta, hogy egy fogamzásgátló akár jó is lehet és stabilizálhatja a hormonrendszert. A mai bogyók már nem olyanok, mint a 30 évvel ez előttiek.

A szex miatt meg ez már csak kellemes a hasznossal.

2022. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Es nem rontja a szex minoseget az ovszer. Meglatasom szerint inkabb javitja mert biztonsagerzetett ad a fertozesek es a nem kivant terhesseg ellen

2022. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%
Kedves 4-es..Mi a párommal 7 évig így szexeltünk,aztán amikor akartunk babát azonnal lett egy ikrek,majd megint egy..Szóval nagyon nem biztos hogy meddő vagy..30L..
2022. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

4. Nem gondolod komolyan, hogy egy bogyó teljesen véd?


Egyébként pár mellékhatás, amit a mai bogyóktól lehet kapni (nem egy nő véleményét olvastam, aki sajnos érintett):


- trombózis

- ér problémák

- meddőség

- akné

- libidó megszűnése

- hízás


Mi megszakítással védekezünk, de ha úgy adódna, inkább spirált tetetek fel. Az is hormon, de annak több értelmét látom mint egy tablettának, amit van, hogy sokan elfelejtenek beszedni is. Nagyobb károkat okoz, mint használ.

2022. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
3. Neked is van PCOSed? Mi amiatt választottuk a megszakítást, plusz naptár.
2022. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

#8 igen pcos + ir + pajzsmirigy


Orvos azt mondta, hogy a lombik baba sem biztos, hogy megmaradna, ha akarnánk. Szóval #6 nem félek, mert tényleg esélytelen a gyermek.


#3 voltam

2022. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
10%
9. Sajnálom! Nekem PCOS van, de amióta keményen sportolok és lement pár kiló is, enyhébb lett a betegség is. Viszont ilyen szinten én sem félek. Addigra leadok annyit, hogy teherbe tudjak esni, szerintem. :)
2022. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!