Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, hajlandóak vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hajlandóak vagytok gyógyszert szedni? Vagy nem vállajátok be?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tehetem de ha tehetnem sem szednem. Az mesterseges beavatkozas a testem mukodesebe.
2022. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hajlandó. Kezdetben nem volt gond, pár év után állandóan közti vérzésem lett. Meguntam, már csak gumi van.
2022. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

soha többé

spirált rakattam fel

2022. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem kívánságműsor,a hölgy szedje be a tablettát és kész!!


91/F

Imre

2022. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok hajlandó tönkretenni a szervezetem ilyennel. Nem szeretnék trombózist kapni köszönöm. Vannak még másféle védekezési módszerek is
2022. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet még1x. Tönkre tett. Senki sem hangoztatja mennyire káros, mert ártana a gyógyszeriparnak. Folyamatos méh és petefészekgyulladásom volt, miután rájöttünk, hogy ez okozza abba hagytam. Egyből ezután 10 kg plusz 1-2 hónap alatt (valószínűleg vizesedés volt) rendszeres sport mellett. Kínkeservesen adtam le, és elmaradt 27 évesen a menzeszem és libidóm. Szerinted hogy éltem ezt meg??? 3 évembe telt mire rendberaktam magam.😔
2022. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Soha el se kezdeném. Régebben antidepresszáns miatt nem lehetett, mondjuk a mostaniakhoz se ajánlják, bár ezek gyógynövények. De akkor se. Én szeretem a szexet és ha kémiailag letörik a vágyamat a férfi önzés miatt, akkor az én önzésem lesz erősebb azt garantálom. Ha nincs vágy, nincs szex. Szóval vagy gumi, vagy nem kell pasi. A férfi is olyan, csak egy dologra jó, sajna némelyik még arra se
2022. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Spha nem kezdeném el szedni.Nem akarom tönkretenni a szervezetem.
2022. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem 2 évig, de pajzsmirigy alulműködésem lett tőle, és emiatt meghíztam, sosem kezdeném el újra.
2022. szept. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!