Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvely gyűrűnél libidó csökkenés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvely gyűrűnél libidó csökkenés?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettáról váltanék hüvely gyűrűre, de nem tudom mik a tapasztalatok vele. Hormonálisan ugyan úgy "tönkretesz", mint egy tabletta? Nem zavaró, hogy fent van?

2022. szept. 14. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szia, írj priviben, tudok mesélni. Ide nem írnám ki. 20/L
2022. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok


Nem kérek több perverz privátot, nem azért írtam!!

2022. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

#2 20/L-re ne számít csak "ajánlatokra" meg farokképekre, üdv az internet világában :D

Ja egyébként egyénfüggő. Nem az számít milyen módon veszed be a készítményt, hanem a hatóanyaga és az egyéni érzékenység. Ugyanaz van a hüvelygyűrűben is mint az orális úton bevett tabiban csak itt nem kell figyelned a bevételre és egyenletesen oldódik ki a hatóanyag.

2022. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Igen. Egy másik kérdésben volt írva, hogy az is libidó csökkenést okoz.


Akkor inkább spirál, azt évente érdemes ugyan cserélni, de nem tesz tönkre. :)

2022. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: 5 evente kell cserelni
2022. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Azért érdemes rànézni évente, lattam olyat akiből műteni kellett :/
2022. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: évente ellenőriztetni kell, de nem cserélni :) de amúgyis érdemes évente járni szűrésre
2022. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem csökkent tőle a libidom. Havi 3x ha kívántam a szexet úgy egyeltalan.


Illetve auras migrent okozott, jártam ctn és mrin is, semmi elváltozás nem volt.


Letettem azota nem volt migrenem, semmilyen.


De ezek az én tapasztalataim, mindenkire máshogy hat, ismerek olyat akinek semmi baja nem lett, ebbe is van hormon csak ez alul fejti ki a hatását úgymond és nem a májban.

2022. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!