Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire okozhat libidó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire okozhat libidó csökkenést a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyunk, eleinte napi szinten szexeltünk, most meg már örülök ha 2-3 havonta 1 van.

Elejétől fogva szedi a tablettát, de sajnos egészségügyi okok miatt kell is szednie.

És mielőtt ezzel jönnétek, ki tudom elégíteni, nagyon élvezi a szexet, de nagyon ritkán kívánja. Semmilyen más probléma nincs a kapcsolatunkban, mindent meg tudunk beszélni és oldani, ez a gond kifogott rajtunk.

Mennyire okozhatja ezt a fokú libidó csökkenést a tabletta?



2021. febr. 19. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos simán okozhatja, főleg ha már régen szedi. Amúgy nem tudom milyen egészségügyi gondra szedi, de a hosszútávú hormonos tablettaszedés semmiképp sem egészséges. Érdemes lehet ez ügyben megkeresni egy orvost. Ha viszont kézzel lábbal tiltakozik az orvos ellen majd, akkor lehet tudja, hogy valami más miatt nem kívánja a szexet. Vagy csak őt nem zavarja egyáltalán.

De ja, amúgy sajna simán okoz ilyet. Rajta is van a mellékhatások listáján.

2021. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tíz évig szedtem. Mivel fiatalon kezdtem el, a saját testem működését kevésbé ismerve, így utólag látom a különbséget. Sajnos igen, a tabletta képes csökkenteni akár nagy métékben is az szexuális étvágyat.
2021. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kisgöncöl ***** válasza:
2 éve szedem. 1 év alatt 0-ra csökkent a libidóm. Nagyon szerettem szeretkezni a párommal. Már nem szeretem, nem kívánom és kicsit sem esik jól a szex. Lehet én is abbahagyom. De én is egészségügyi ok miatt szedem sajnos...
2021. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!