Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló- lehet így baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló- lehet így baj?

Figyelt kérdés

Fél éve szedem a Drovelist. Azt tudni kell, hogy nagyon rosszul reagál a fogamzásgátlóra a szervezetem ez az 5.fajta amit kipróbáltam és végre úgy ahogy jó. Az első hónapokban kb végih barnáztam, aztán egy héttel a placebo előtt kezdtem barnázni/vérezni

A múlt hónap volt az első, hogy nem volt köztes vérzés, a 2.placebo szemnél jelentkezett a megvonásos vérzés elég erősen.

Ebben a hónapban viszont az első placebo előtt 2-3 nappal elkezdődött a szokásos mellfeszülés stb viszont megvonásos vérzés nem jelentkezik, csak nagyon gyenge barnás/rózsaszínes folyás.

Szerintetek lehet hogy teherbe estem? Tudom tudom teszt, de legkorábban holnap délután tudok talán beszerezni.. egyébként nem hagytam ki egy szemet sem, pontos időben vettem be, nem szedtem más gyógyszert stb szóval elvileg nem lehetne baj de mégis eléggé izgulok.



2022. szept. 24. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a tabi okozza ezt is, de ki tudja. Ha ennyire rosszul reagál a szervezeted lehet hagyni kéne a tabit, és huvelygyuru, spirált kiprobalhatnád, az is hormonosak de nem egy ismerosom van akiknél a tabinál sok rossz mellékhatás volt de huvelygyurunel meg spiralnal nem volt gond.
2022. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap esti és ma reggeli teszt is negatív viszont vérzés nincs
2022. szept. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!