Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól javasolják/le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól javasolják/lehet szedni a fogamzásgátló gyógyszereket? Kórhoz van kötve?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy egy 14 éves gondolom még nem.

Egy 16 éves már szedhet?

20-on felül már elfogadott?

Vagy hogy van ez?


2011. máj. 15. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
hát én azt mondom 18+ legalább, nem egészséges az még amikor fejlődésben van valaki
2011. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valójában már 14 évesen is szedheted de nem ajánlott. nincs kialakulva a hormonrendszered, nem vagy még elég fejlett. 16 éves sztem a nagyon alsó határ, de akkor is csak szülői engedéllyel, viszont 18 éves kortól nyugodtan. én is 16 múltam amikor elkezdtem szedni, de már közelebb álltam a 17hez (4 hónap múlva lettem vna az)
2011. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 15. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
hát 14 évesen nem nagyon ajánlott,attól kezdve ajánlott esetleg ha már 2 éve rendszeresen menstruálsz,az a minimum, én 17 voltam mikor elkezdtem szedni
2011. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 alatt nem ajánlott, és a normálisabb dokik nem is nagyon írják fel.
2011. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 15 évesen kezdtem el szedni mert nem állt be de nagyon durván úgy hogy néha 6-7 nap után jött meg néha 40
2011. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez 15 éves korban annyira nem furcsa. Nem tudom az most mennyivel jobb, hogy leállították a peteérésed. Nagy valószínűséggel ha abbahagyod, még rosszabb lesz. Mi lesz így, ha babát szeretnél?...
2011. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!