Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi történik? Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történik? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2 napja lefeküdtünk a barátommal, óvszerrel és ki is vette mielött elment, hogy még biztonságosabb legyen.(mert nekem az első volt)

csak ugye az előváladék...

Közben én nem éreztem, hogy bármi baj történt volna, és a végén ő sem mondta, hogy kiszakadt volna vagy akármi.

szombaton kéne megjönni, és tegnap el is kezdett fájni a mellem(mindig pontosan egy héttel elötte el kezd fájni.) ma reggel viszont elmúlt a fájdalom. lézetik, hogy a testem meg gondolja magát? bejelzett, hogy meg fog jönni, és most mégis semmi fájdalom...

most mit tegyek? az is előfordulhat, hogy mivel az első volt, a testem egy kicsit felborult és ezért ?

kérlek segítsetek! sürgős...


2010. szept. 26. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy terhes.

Erre még fogadnék is.

2010. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! úgy becsülöm, mikor valaki védekezik, és mégis aggódik utána:D de komolyan. amúgy tutira nem vagy terhes. főleg, hogy még ki is húzta. ha tényleg nem szakadt ki az óvszer, akkor 0% hogy terhes vagy!
2010. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem szakadt ki a gumi,akkor nem lehet baj.Mindegy,hogy sperma vagy előváladék kerül a gumiba,ha nincs rajta lyuk,nem kerülhet beléd.A mensi késhet az első szex után.Ha túl sokat késne,akkor csinálj tesztet,de ha valóban volt gumi és nem szakadt el,akkor nem lesz baj.
2010. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes!mikor én elvesztettem a szüzességem utánna 2 hónapig nem jött meg
2010. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, én is reménykedek, hogy ez lehetetlen.

mert végülis.. az is...

csak, (lehet hogy amiatt van mert bebeszélem magamnak)

de most így estére hőemelkedésem lett, sűrűn járok pisilni, és nagyon fáradt vagyok, pedig aludtam eleget.

de nyugtassatok meg, hogy ezek a jelen ugyanígy csak hülyeségek, mert ennyi idő után nem jelentkezhetnek...

ugye ?:/

2010. szept. 26. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" így estére hőemelkedésem lett, sűrűn járok pisilni, és nagyon fáradt vagyok, pedig aludtam eleget. "


Inkább egy megfázást gyanítok a háttérben:) Ne aggódj, ha tényleg úgy történt minden, ahogy leírtad, akkor tuti nem vagy terhes. Ha esetleg kifelejtettél olyan apró részleteket, hogy "az elején gumi nélkül csináltuk", akkor lehet rá esély, de így biztos nem.

2010. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!