Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a valószínűsége hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a valószínűsége hogy teherbeesett?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó általános iskolai barátom a tanácsomat kérte a következő történt:

Már egy ideje nemi életet élnek és a legutóbbi alkalommal kondom nélkül szeretkeztek és(ő se tud rá magyarázatot adni)de egyikőjük se tudja hogy a lányban élvezett-e el.Gondolom a felfokozott érzelmi állapot lehet az oka.És még aznap este a lány fáradságra panaszkodott,majd később arra hogy szokatlanul meleg a vizelete.Ez tegnap történt..és a lánynak ha minden igaz okt.2-án kell majd megjönnie neki.És azért kérdezett meg engem mert általába elég sok témában otthon vagyok,és tudok segíteni a problémáin,de ez esetben most nem tudok..nem igazán olvasgattam sokat erről a témáról.azt szeretném kérdezni hogy reálisan mekkkora az esélye hogy teherbeesett a lány,és mit tanácsoljak?


2010. szept. 26. 21:43
 1/4 Sajtoskifli válasza:
Minél előbb vegyen be egy 72 órásat, mert valószínűleg volt előváladék, úgyhogy inkább ez (akár feleslegesen) minthogy abortusz.
2010. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsővel egyet értek.Én is most vettem be szerdán egyet,inkább a biztosra mentem,pedig nálam csak előváladék volt tutira,nem ment el a párom. :)

18/L

2010. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt tanácsold neki, hogy első körben menjen el dokihoz a lány és írasson fel 72 órás tablettát. Utána pedig világosítsd fel róla, hogy a megszakítás nem védekezés, máskor húzzon óvszert, vagy hamarosan apuci lesz.

Nem értem miért olyan marha nehéz védekezni a sok fiatal kis hülyének..

2010. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Mivel kiskorú, így orvos nem biztos hogy tud vele mit kezdeni mert szülő nélkül nem vizsgálhat kiskorúta nőorvos meg nem is írhat fel neki semmit se!!!


Szpás de vagy gyereke lesz, vagy odaáll az anyja elé elmondja aztán irány az orvos!!


Semmiylen esetben sem tudjátok kikerülni a szülőket sajna..

És még a holnapi nap van mert akkor jár le a 72 óra ami után már a tabletta sem hatásos!

2010. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!