Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem, mekkora a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem, mekkora a valószínűsége?

Figyelt kérdés

Március 25-én együtt voltam a párommal védekezés nélkül és nem bennem ment el. Utána 27-én megjött a havi menstruációm. Most április 19-én kellett volna megjönnie és még nem jött meg, csak ilyen átlátszó, nagyon nyálkás "folyásom" volt, ilyen eddig nem volt, ez lehet a beágyazódás jele?

Azért gondoltam, mert ha 27én megjött az még benne van a 72 órában, amiért tablettát szoktak bevenni, szóval most attól megjöhetett a bajom?

Szeretnék a párommal gyereket, de még nem most és nem ilyen körülmények között, persze örülnénk neki, ha az lennék. De még nem szeretnénk.

Szval lényegében a kérdésem, lehetek terhes?

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



25/L


2011. ápr. 21. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Néztél már naptárba hogy hanyadika van?
2011. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21. és?
2011. ápr. 21. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozzál már anyám! Ha márc. 25-én voltatok együtt bizonytalan védekezéssel, hogy a fenébe lehetne MOST a beágyazódásod? Amúgy nem vagy terhes, csak simán késik kicsit. Kicsit nézz utána a dolgoknak, mielőtt ténylegesen gyereket vállalsz.


25 N

2011. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszeres a havim már jó pár éve, de vannak olyan kivételek, amikor akár 5 napot is késik..
2011. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerinted beléd látunk? :)

Elbattyogsz a DM-bem veszel egy tesztet, 2 db kb 500 Ft...

2011. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50% <-- Vagy IGEN, vagy NEM
2011. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemhinném,hogy terhes vagy,de énis csak azt tudom tanácsolni,hogy vegyél tesztet és abból 100%ig kiderül...
2011. ápr. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na az vagy?:)
2011. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!