Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, melyik Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik Pharmatex készítmény vált be leginkább csípés szempontjából?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Először is szeretném leszegezni, hogy tisztában vagyok a Pharmatex minden egyes dolgával, önmagában nem alkalmas biztos fogamzásgátlásra, kiegészítésnek használom. És oka van, hogy nem szedek bogyót, szóval ezek legyenek kedvesek kíméljenek és a kérdésemre szeretnék választ kapni. Köszönöm.


Szoval akik többet is kipróbáltak már, nektek melyik vált be legjobban kényelmi/praktikusság szempontból? Eddig csak a tabival volt dolgom, ami engem enyhén csípett egy idő után, páromat viszont sajnos annyira, hogy abba kellett hagynunk. Van amelyik nem jár ennyire ezzel?



2022. okt. 6. 11:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sziasztok. Én nem pharmatex ellen vagyok, mert én is azt használtam. A 3. gyermekem pharmatex mellett fogant, természetesen megtartottuk. Most ismét terhes lettem szintén pharmatex alatt, de sajnos ezt a babát nem tudtam megtartani. Én is beszéltem erről az orvosommal, semmi gond a pharmatexel, de egyre felhívta a figyelmem ami miatt nekem is becsúsztak a babák. Ha bármi fertőzés vagy gomba alakul ki a szervezetben, akkor viszont a gyógyszer nem hat. Sajnos nálam is igazolta az orvos hogy hüvelygombám van, illetve a mehszaj is gyulladásban volt,de még tüneteket nem okozott az adott alkalommal amikor férjemmel együtt voltunk, és így jött össze a baba. Aki használja a pharmatexet nem rossz gyógyszer de igen, nem árt mellette valamilyen más védekezési módszert alkalmazni, mert tünetek nélkül is lehet az emberben bármi gomba vagy kezdődő fertőzés, gyulladás és ennyi elég is a nem várt terhesseghez.
2022. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!