Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlót szedek 1 hete. A mesnim első napján vettem be. Sokan mondják hogy várjak 1 hónapot mások azt hogy 1 hetet. Kire hallgassak?

Figyelt kérdés
Most szedek először fogamzásgátlót.A betegtájékoztatóra az van írva hogy onnantól kezdve véd ha beveszem a mensi első napján. Az orvos nem mondott semmit hogy várjak.Barnás folyásom van mióta szedem ez azt jelenti hat a tabletta gondolom
2008. dec. 23. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt szedem, én 2 hét után feküdtem le a barátommal bár még akartunk várni.De lehet jobb kivárni az egy hónapot, hogy biztos hasson.Ki tudja kinek milyen a szervezete,hogy fogadja be stb...
2008. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is ugyanezt szedem :) tegnap fejeztem be az első levéllel... eddig még nem szeretkeztünk kiegészítő védekezés nélkül a barátommal, mármint egy ideig semmit se használunk szex közben, utána meg vagy gumi, vagy pharmatex hüvelytabletta a befejezéshez:D

nekem se mondott semmit a doki, enyhe vérzésem volt még a menstruációm után kb másfél héttel, ez abbamaradt, azóta semmi panaszom sincs... a második levélnél már szerintem elhagyjuk a kiegészítést :) majd ahogy alakul

kellemes ünnepeket!

2008. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rá van írva a betegtájékoztatójára, hogy ha a mensid első napjától kezded el szedni , akkor onnantól véd, akkor az úgy van!Hidd el, nem hiába írják rá! Ha most nem bízol a tablettában, később sem fogsz és állandó kételyeid lesznek majd! Nem tudod majd felhőtlenül élvezni a szexet, mert majd azon parázol, hogy "hat-e a tabi"! Bízz benne, már a legelejétől!

Én ugyan nem ezt szedem, de nekem is rajta van a tájékoztatóján, hogy az első szemtől véd. Mi nem is vártunk 1 hónapot feleslegesen, de mégsem lettem terhes!!

2008. dec. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Csak mindenki ijesztget hogy a yasminelle alacsony hormontartalmú nem biztos hogy nekem az a megfelelő így nem biztos hoogy véd.Ezért vagyok bizonytalan. Köszönöm a válaszokat! Kellemes Ünnepeket!
2008. dec. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!