Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok? Vagy felesleges aggódnom?

Figyelt kérdés
Szeptember 4-én szeretkeztünk a barátommal, és hüvelykúpot használtunk. Kb. 2percig volt bennem, utána óvszert húztunk, s úgy folytattuk tovább. Szeptember 6-án teljesen időben megjött a menstruációm. Ezen a héten csütörtök-péntek körül kellene megjönnie megint..Szerintetek lehetséges, hogy esetleg terhes vagyok? Csak megnyugtatást várok, mert nagyon félek, hogy talán nem volt hatásos a hüvelykúp. De hát utána egyből megjött..szóval gondolom hülyeség aggódnom
2010. szept. 27. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Valóban hülyeség. Nem ártana tisztában lenni a nő anatómiájával. Ovuláció, és annak jelentése, meg ilyenek...
2010. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy mi az az ovuláció..csak néhányan evvel a naptár módszerrel védekeznek, és mégis becsúszik a baba.Tudom, hogy mikor van peteérésem meg minden..csak már állítólag ebben sem lehet bízni.
2010. szept. 27. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem élvezett el benned és még hüvelykúpot is használtatok akkor biztos h nem kell félned.
2010. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Tuti, hogy nem vagy terhes. Nem megy az olyan könnyen.
2010. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:
20%

a terhes nők nem menstruálnak.

ami vér kijön belőled "abból lenne a baba".

ha teherbe esel nem fog kijönni vér formájába hanem csak 9 hónap múlva, egy nagy darab hangos nyálkás ember formájú..... na érted.

2010. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek:) Csak néha annyit tudok rajta stresszelni, hogy az valami eszméletlen.
2010. szept. 27. 20:35
 7/8 anonim válasza:
73%

OFF

ami vér kijön belőled "abból lenne a baba".=na ez azert kicsit erdekes, marmint megfogalmazas:))

ON

szerintem se aggodj, nem megy az olyan konnyen:)

2010. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Moszuke te nagyon hülye vagy... nem 1 helyről hallanni, h a menstruáció nem feltétlenül marad abba fogamzás után.. nagynénémnek még a 2. hónapban is volt.
2010. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!