Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszárít nagyon az óvszer és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszárít nagyon az óvszer és sokszor van tőle fertőzésem! Hogy oldjuk meg a problémát?

Figyelt kérdés
Néha,amikor gumival védekezünk,nagyon kiszárít hiába vagyok előtte nedves,közben kellemetlen is már egy idő után. Gondolom ez miatt,de utána néha kialakul gomba/bakteriális fertőzés. Soha máskor nem. Durex óvszert használunk,de 3-2mindig elszakad. Plusz nem is érzem benne igazán a páromat! Mit tehetnénk ez ellen? Síkosítóval próbálta valaki? Jártatok már így? 22/L
2022. nov. 11. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet latex érzékeny vagy, próbáld ki a latexmenteset. Nekem az segített.
2022. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Más védekezési forma esetleg. Gyógyszer, spirál, stb.
2022. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedhetek, spirál is kilővel,mert még nem szültem,másik félét nem ajánlotta a nőgyógyász. Spermicid kúppal védekeztünk eddig,de most beszüntették :/
2022. nov. 11. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Caya pesszárium nekünk bevált.
2022. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Olvass utána. Ezer féle védekezési forma van még. Az injekción túl, a pesszáriumon át elég sok még. De nem is értem miért nem mondott el minden lehetőséget a nőgyógyász. Ha pedig ez az állapot mostanában keletkezett, keresd fel újra mit mond, és nyílván nem árt ha rádnéz
2022. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a FERTÖZÉS nagyon gyanus! Az vagy nem fertözés (esetleg allergia), vagy nem a kotontol van!
2022. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a latexmentes óvszerre.
2022. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, hogy csak gyerekes nok kaphatnak spiralt. Nekem es egy csomo baratnomnek is az van. Szerintem meg mindig ez a legjobb vedekezesi forma...
2023. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!