Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonmentes spirál mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonmentes spirál mellett elélvezhet bennem a férfi vagy jobb, ha inkább nem?

Figyelt kérdés
Még az lenne a kérdésem, hogy aki még nem szült és ilyet helyeztetett fel, bevált neki?

2022. nov. 19. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Elég kockázatos, én így tudom.
2022. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. nov. 19. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Hát, hogy meg sem közelíti a fogamzásgátló hatását a tabinak, meg elvileg erős gyulladást tud okozni a méhben. De nőgyógyásszal beszélj inkább
2022. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Jesszus, milyen ostobasagokat irtok. Gyulladas, meg nincs hatasa... Atyavilag.

Nekem 7 eve van hormonmentes spiralom, soha nem volt gyulladasom, es teszi, amire gyartottak: megakadalyozza hogy teherbe essek.

2022. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindeképp nőgyógyász véleményét kérd ki magadra vonatkozóan!
2022. nov. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig belem elvez, nem lettem terhes
2022. nov. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hormommentes spirál pearl indexe 0,6%, aki azt jelenti, hogy egy év alatt 100 ból ennyi nő esik teherbe tőle. Ez elég jó arány, minimális a kockázata.
2022. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!