Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy folytassam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy folytassam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Roxanelle tablettát szedek már lassan 4 éve. Egy csomagolasban 28 db tabletta van abbol het feher szinu tehat placebo. A maradek 21 az egyszinu. Azonban ma vettem eszre (3. Sorba tartok mar egyebkent) hogy a sort nem hetfotol kezdtem el szedni hanem veletlen vasarnaptol… nem figyeltem es azthittem jo iranybol kezdtem:( a mait meg nem

vettem be mert nem tudom hogy ez a tabletta most tobbfazisu vagy egyfazisu.. nagyon zavar van nekem ezzel kapcsolatban. Nem tudom hogy ugyan azt a hatoanyagot tartalmazza e a gyogyszer szines tablettai. Szamomra a betegtajekoztatóbol se derult ki..

tudna valaki segiteni? Koszonom elore is !

20/N


2022. nov. 22. 21:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat, nem tudom hogy ugyanannyi hatoanyagot tartalmaznak e a gyogyszer szines tablettai*
2022. nov. 22. 22:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Hívj fel egy ügyeletes kórházat ahol van patika is. Onnan biztosabb választ kapsz, mint itt egy megnyugtató “Igen” vagy “Nem”. Most komolyan... Egy ilyen jellegű oldalon fogadnál el választ egy ilyen horderejű kérdésre, mint a fogamzásgátlás, terhes leszel e vagy sem?... Megnyugató válasszal sajnos nem tudok szolgálni, mert férfiként nem ismerem ezeket a tablettákat mélyrehatóan, de annyit tudok tanácsolni, hogy az informálódásoddal kapcsolatban menj inkább biztosra. Nehogy gyerek legyen a vége, ha nem akarsz, vagy nem álltok rá készen... Az abortusz sokkal...


29/F

2022. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyfázisú, nincs gond.
2022. nov. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!