Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a leghatékonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a leghatékonyabb fogamzásgátló módszer?

Figyelt kérdés

Első párkapcsolatom, és vele is feküdtem le először szóval a fogamzásgátlásban tapasztalatom nincsen. Utána jártam neten is, de szeretnék tapasztalatokat is olvasni.

Egy olyan kérdésem lenne még hogy a fogamzásgátló gyógyszer felírása hogyan megy? Tényleg olyan veszélyes és rossz mint amilyennek mondják?


A fogamzás gátló módszerek csak az előváladéktól védenek, vagy attól is ha a barátom elmegy bennem? Ha az utóbbi is közre játszik akkor hányszor teheti meg ezt?

Ugyan így érdekelnének tapasztalatok/vélemények a hüvelygyűrűről. Hogyan történik a felhelyezés és kiszedés? Bent ragadhat? Zavarhat szex közben? Ki lehet venni, ha igen mennyi időre? Vény nélkül kapható?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 10. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a tablettát szedek amióta némi életet élek. Eddig semmi probléma nem volt. A nőgyógyász írta fel. Estellét szedek. Lassan 3 éve. És nem csak az előválladéktól véd. Olyat nem ismerek aki gyógyszer mellet lett terhes. De olyat igen aki injekció mellet lett az. Nőgyógyász OM az injekciót nem is ajánlja
2022. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
ez googleba való kérdés, nem ide
2022. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pl.:

[link]

2022. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat figyelj én fogamzásgàtlót szedek 7 hónapja.Viszont mivel 100%os vedelem nincsen ezert ebben se lehetsz 100%ig biztos. Nekem van ismerősöm aki gyogyszer melett lett terhes es kb az 4. honapban vettek neki eszre. Mi a baratommal alt hasznalunk melle ovszert is es ha nem hasznaltunk soha nem megy el bennem. Így elkerüljük azt a 0,3 százalékot akik teherbe esnek mellette
2022. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Az Alekosz póz. Vagy a szandál zoknival. 30F
2022. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fog. gatlo az megszunteti e peteerest “leepiti” a nyalkahartyat. Elmehet benned a baratod nincs megszadva hanyszor viszont minden nap be kell venni ugyan abban az időben ez nagyon fontos.Ha kihagysz egy tablettát mar akkor lehet baj.
2022. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, és beszéljétek át, egyébként is szükséges, mert az óvszeren kívül minden vényköteles ami hormonos termék tabletta, vagy hüvelygyűrű szóba jöhet.
2022. dec. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!