Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha bevettem 72 órás fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevettem 72 órás fogamzásgátlót, de rá 4 napra megint megtörtént a baj, akkor mi tévő legyek? Hat addig még az előző tabletta? Felirnak esetleg egy másikat?

Figyelt kérdés
2008. jan. 3. 23:27
 1/10 anonim válasza:
91%
kérj tanácsot a nőgyógyásztól, mivel ő szakember
2008. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Hosszutavon irass fel magadnak fogamzasgatlot ha mar elmesz a dokihoz es beszelj eleted szerelmevel, hogy te is ott vagy es letezel es ha nem vigyaz elobb utobb tobben lesztek...

Ne haragudj, tudom, hogy nincs jogom itelni de nagyon felhaborit, hogy te szeded a lodozis hormonokat azert, mert a parod nem tud magan uralkodni!

2008. jan. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ah nézem rendszeresen éltek nemi életet.Akkor miért nem szedsz tabit?Nem viccből mondja ezt mindenki,h ha rendszeresen élsz nemi éltet akkor tessék fogamzásgátlót szedni!Ha meg megszakítással védekeztek meg is érdemlitek!
2008. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem fog tetszeni amit írok, de ez van! Szóval, szerintem nem fog felírni ilyen tabit ennyi nap elteltével, mert hát azért elég kevés idő telt el a gyógyi bevételével! Nagy hormonadagú gyógyszer, és ez sem biztos, hogy már jót tett neked! Lehet, hogy nagy a szerelem kettőtök közt, de azért ne az legyen, hogy te mindent bevállalasz a pasidért, ő meg nagy ívben sz*rik bele! Tessák állandó gyógyit szedni és nem a 72 órásra támaszkodni, mint ahogy már előző kérdésekben felmerült ilyen! Ott le is írta egy lány, hogy neki az első adagtól állandó gonjai voltak! MIért nem gondolkodnak mostanság fiatalok? Állandóan a szexen jár az eszük, ami nem lenne baj, ha tisztában lennének azzal, hogy mi,merre,meddig?
2008. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem fogja felírni! Meg is érdemled, ha netán terhes lettél!! TESSÉK MÁR VÉDEKEZNI!!!
2008. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt jól megkaptad!Nem kívánom neked hogy terhes légy, de ha a szexre van eszetek, a rendes védekezésre miért nincs? Hosszútávon könnyebb és biztonságosabb lenne mindenkinek.A rendes fogamzásgátlóval ráadásul olyan könnyű minden, beáll az addig rendszertelen ciklus is.A saját érdekedben legyen neked több eszed, mint a fiúnak! Menj orvoshoz, és beszéld meg vele mi legyen.,sűrgősen!
2008. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy írnak!Felejtesd el!Mit értesz a megtörtént a baj alatt?Óvszer nélkül védekeztetek?kiszakadt a gumi?Vagy mit????A véglet végül is ugyanaz!Állandó tabi a megoldás!!!
2008. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha idegenkedsz a tablettától (bár nem hiszem, hiszen a 72 órásat 4-5 naponta is bevennéd), akkor tessék a fiúnak óvszert használni. Mert utána aztán nagy a szájuk! Nekem volt párom aki azért hagyott el, mert a késésben lévő mensim miatt bepánikoltam és elmondtam neki, ha ez baba, megszülöm. Gyorsan rájött arra, hogy ő nem is akar apa lenni. A sors kegyes volt hozzám, mert 5 nap után megjött. De azóta csak gumival jöhet pasi az ágyamba, vagy szedem a tablettát nmint egy jókislány. Kemény 5 nap volt az.


Szívből kívánom, hogy te is szerencsésen kerülj ki ebből. De legyen neked is jó lecke. Figyelmeztetés ez, hogy jobban vigyázz magadra.

2008. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem h fiatal vagy meg h sexelni akarsz de az ilyen felelőtlen embereknek nem valo a szex akkor szülj gyereket és megtanulod mellette h mi az élet
2008. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
64%
Itt nem arról van szó,h nem védekeztünk.A barátomról lecsúszott az óvszer. Sosem voltam felelőtlen,ilyen téren meg főleg nem.Tisztában vagyok vele,h tabit kéne szednem,de annak megint más oka van h mért nem szedtem idáig.Köszönöm a segitséget, meg a le*aszást is.Bár nem érzem ugy h én ebbe hibás lennék.Mert bennem mindig is megvolt a felelősségteljesség.Mégegyszer köszönöm a jótanácsokat!:)
2008. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!