Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudja sok nő(és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja sok nő(és férfi sem) hogy a tabletta nem megoldás a fogamzásgátlására?

Figyelt kérdés

Oké, nem termékeny a nő, viszont könnyen meddővé válhat.


Ezekről miért nem beszélnek az orvosok és miért nem próbálják megtalálni a problémák forrását?


Amikor egyszer vagy kétszer oda merem írni kérdés alá, hogy a tabletta nem jó, le vagyok hurrogva.



Az alábbi videó adta az ötletet a kérdésre:


[link]


Köszönöm, ha válaszoltok. :)



2022. dec. 15. 23:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok. Annyit tennék hozzá hogy tökre idegesítő hogy mennyiszer feljön ez a kérdés. Néha tényleg visszaolvashatna a kérdező, mert nyilván aki ír egy kisregényt az nem fogja újra és újra bepötyögni. Én is vagy 4-5x leírtam mindezt. Most linkelni csak azért tudtam mert viszonylag friss kérdés, de a régebbi regényeimet nem tudom és nem is akarom megtalálni ennyi idő múltán.

Kérlek, legyetek alaposabbak. Ez a kérdéskör legalább havi egyszer bőven meg van válaszolva.

2022. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

21.


Jó lenne vizsgálni miért lett endod. Nekem PCOSem van és hormonhiányos is vagyok, így számomra felesleges is lenne a tabletta. Ráadásul a családban van magasvérnyomás, cukorbetegség, anyukámnak volt trombózisa így minden szinten ki van zárva. Egy adott ideig nem szeretnék szedni valamit, hogy utána rosszabb legyen.



Egyéni döntés, hogy nem jársz utána hogy nem csak műtét és gyógyszeres kezelés létezik bizonyos betegségekre. De nyilván, neked most így jobb. (Szülés tényleg megszünteti azt a betegséget is, de nyilván, én sem szeretnék huszonévesen szülni.)

2022. dec. 16. 13:17
 23/37 anonim ***** válasza:
67%

"Jó lenne vizsgálni miért lett endod"

Ennél gonoszabb dolgot aligha mondhattál volna...


És nem, ez a betegség szüléssel nem szűnik meg ...


Kicsit tájékozódj kérlek, mert kurvára sértő volt az első mondatod.

2022. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

23.


Már ne haragudj, de szerinted a betegségek miért alakulnak ki?

Mindegy, gondolom csak a modern orvoslásban hiszel. :)


Egyik kedves SZTK-s doktor mondta,azzal szűnik meg. De úgy tűnik ők sem tudnak mindent.

2022. dec. 16. 14:41
 25/37 anonim ***** válasza:
36%
Tehát te nem csak a modern orvoslásban hiszel hanem az alternatív gyógyászatokban is? Akkor milyen jogon is kérdőjelezed meg a fogamzásgátlókat?
2022. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
91%
A tabletta megoldás a fogamzásgátlásra. Az már más kérdés, hogy az "esetleges" mellékhatásokkal mennyire jársz szarul
2022. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
25. Őszintén, te csak ebben hiszel? Ismétlem magam,6-os ,9-es válasz, olvasd el..
2022. dec. 16. 15:26
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

#22 az esetedben egyértelműen ellenjavalt a hormonális fogamzásgátlók alkalmazása mivel kiemelt kockázatot jelent. Pont úgy ahogy Lidocaine érzékenyek is vannak, s náluk máshogy kell megoldani a fájdalomcsillapítást.

Senki sem kényszeríti rád a tabit, használjatok akkor óvszert és a probléma megoldva.

NEM a fogamzásgátlási módozathoz igazodunk, hanem egyénileg (élethelyzet, kockázatok, "praktikum" stb.) választunk optimális módozatot!

2022. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
76%
27-es: az aszexualitás más, ezért nem adok a 9-es válaszára...
2022. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
28. Ez egyértelmű. :)
2022. dec. 16. 16:53
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!