Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Szerdán volt az utolsó nap mikor bevettem az utolsó tablettát a levél fogamzásgátlóbol,szombat/vasárnap kéne megjöjjöm a meszeszem,mostmár nem akarom továbbra szedni a gyógyszert,szünetelni akarok vele vagy végleg le tenni de a helyzet az hogy tegnap(csütörtökön) még szexeltem és tegnap már nem volt tablettám,terhes lehetek ha már nem fogom elkezdeni szedni a gyógyszert? (A pasim belém is élvezett a tegnap többször)

2022. dec. 16. 10:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
28%
Végülis az eseményutàniért még el tudsz menni sorbaàllni.
2022. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akor inkább tovább fogom szedni még egy hónapig
2022. dec. 16. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem zárható ki a kockázata... de ha védekezés nélkül akarjátok csinálni akkor miért hagytad abba a készítmény szedését??? A pasid tényleg ilyen felelőtlen hogy nem tudta már nem szeded a tabit???
2022. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 eddig szedtem! Most akartam volna abba hagyni menszesz utan
2022. dec. 16. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem leszel terhes de vérzés után már védekezz másképpen ha nem akarsz gyereket!
2022. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye, de nem zárható ki.
2022. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye. Tabletta szedése alatt nem igazán termelődik még hormon sem.. ez nem egyből fog visszaállni a normális kérekvágásba.
2022. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!