Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belarat szedek, van 4 tabim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belarat szedek, van 4 tabim még hátra, elkezdtem barnazni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már jópár hónapja szedem a Belara fogamzasgatlot (túl vagyok regen az első 3 hónapon).

Van, amikor tényleg a 7 napos szünetben jön meg, de nem egyszer fordult elő, hogy még van pár szemem hatra és megjött. Egyébként a korábbi tablettaimmal is így jártam, ezért váltottam mindig másra.

Most már kezd egy kicsit elegem lenni ebből, hogy ez kb. a 3-4. fogamzásgátló és nem akar beállni a menstruaciom.

Tudni kell, hátha fontos info, hogy elég sokat fogytam az utóbbi időben és nem teljesen stresszmentes az eletem (bár kinek nem?)


Szoval most is van hatra 4 tablettam és észrevettem ma, hogy az alhasam gorcsolt, tipik úgy, mint amikor megjon. Barnazok is, de valószínűleg ebből “menstruacio” lesz.

Még fontos info, soha nem hagytam ki egy tablettát sem, rendesen szedem, maximum olyan eltérések vannak, hogy a beállított este 7 óra helyett 8-kor, 10-kor szedem be. Magyarán 3-4 órás különbségekkel, mint ahogy kellene. Ez okozhat problémát szerintetek, ha nem óramű pontossággal szedem?


Egyébként két hete voltam a nodokimnal, mondtam neki, hogy előfordul, hogy pár nappal elobb megjon, miközben gyógyszert szedek, de ő azt mondta, hogy az nem probléma.


Tipp, tanács vagy hasonló korábbi tapasztalatok?


Koszonom


2022. dec. 24. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
nincs
2022. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!