Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkezdtem a jogsit, (kb 15...

Elkezdtem a jogsit, (kb 15 óra van hátra) de nem szabadott volna vezetni és közúti ellenőrzés volt, kaptam 45000ft bírságot, rendőr azt mondta hogy eltilt 6honapra. Nem kaptam egyetlen egy papírt sem hogy ellenék tiltva.2 honapja volt szerintettek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
"de nem szabadott volna vezetni " ? WTF? Tanulóautóban ha fent van a T jelzés akkor vezethetsz.
2017. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen leírtam volna ha engedett volna többet mint 260 karakter..

Bulizni mentünk,4-en-kb 15km-re otthonról,a sófőr talaj részegre itta magát

Mivel én nem ittam (volt szondázás is)és másnak még gyakorlata sem volt így hát én vezettem..

beszeretném fejezni a jogosítványt de nem tudom hogy elvagyok e tiltva vagy csak "szivatott" a rendőr

2017. nov. 29. 20:44
 3/6 crudy ***** válasza:
100%
Nem szivatott a rendor. Olcson megusztad.
2017. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
es akkor eltiltott ? mert már több mint 2 honapja volt de semmi
2017. nov. 29. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Aztán ebből jönnek a disco balesetek, amiről ugatnak a tvben. Taps.

Kérdezd meg közlekedési hatóságot, akinél csinálod a jogsit, hogy tudnak e erről valamit, mivel ők azok akik kiadnak és bevonnak hatósági engedélyeket.

De ezek után nem adnék neked jogsit. Máskor hívjatok taxit meg van sofőr szolgálat is.

2017. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem amikor bevonták kaptam róla levelet.. lassan őröl a bürokrácia malma :D
2017. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!