Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van hatása a fogamzásgátlónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hatása a fogamzásgátlónak ha elfelejtettem bevenni?

Figyelt kérdés

Egyik nap este elfelejtettem bevenni a tablettat de masnap bevettem 13 ora mulva a tablettat, este szinten nem vettem be a tablettat szoval megint masnap reggel vettem be, es ez miatt mar reggelente vettem be 5 napig mert most szunetem van + most kene menstrualnom de meg nem jott meg, az lenne a kerdesem hogy mennyire lehetseges a terhesseg ha voltam egyutt baratommal?

5 hónapja szedem a fogamzásgátlót



2023. jan. 1. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Azt nem te mondod meg percre pontosan mikor fogsz menstruálni.
2023. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy terhes vagy. Milyen fogamzásgátlót szedsz? Mi van ráírva mennyi idő fér bele?

Szerintem nem valószínű, de nem is kizárható. Csinálj tesztet, nem drágák.

2023. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló mellett is lehetséges teherbe esni. Főleg, ha akkor szeded be, amikor eszedbe jut.

Amíg nem válik a tudatodban a napi rutin részévé, addig érdemes volna beállítani a telefonodon egy emlékeztetőt.

2023. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a tájekoztatóját. Ha kihagysz 1 szemet nem.kell pótolni ellenben ugyanakkor.kell bevenni,ezétt nrm.kellene változtatnod hogy egyszer igy egyszet ugy szeded.

Ha kihagyod 1 hétig ajánlott védekezni,máshogy is

2023. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nembirsz rendszeresen fix idopontban bevenni egy qrva tablettat, inkabb huzzatok gumit. eleg csokkiraly van mar az orszagban, ne terjesszetek ezeket a csodas geneket
2023. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!