Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlómat, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 9kor kellett volna bevennem a Simycia fogamzásgátló tablettamat, de sajnos elfelejtettem. Éjfélkor jutott eszembe és be is vettem. Ez 15ora késést jelent. A csomag szedesenek 3. Hetenek első napja volt amit kihagytam. Ma reggel együtt voltunk a párommal, mert azt hittem ez a második hét utolsó tablettaja és akkor meg nem kellett volna kiegészítő fogamzásgátlás. Lehetek terhes?

2022. dec. 4. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2022. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz, de kicsi az esélye.

Majd tesztelj.

2022. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyenkor mi a teendő?
2022. dec. 4. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Mostmár semmi. Egy-két hetet kiegészítő védekezéssel szexelj, de mivel fogamzásgátlót szedsz ezért esemény utánit semmiképp se vegyél be.

Amúgy is kevés az esély hisz egy jó ideje nem is volt normális ovulációd, piszok nagy balszerencse kell ahhoz, hogy ennyiből gyerek legyen. Biztonság kedvéért azért 2-3 hét múlva tesztelj.

2022. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedden elmegyek azért nogyogyaszhoz más miatt is mennek.PCOS-em van szóval amúgy is nehezen esnek teherbe de most megijedtem. Amúgy már két éve szedem a gyógyszert es most hagytam ki először tablettát
2022. dec. 4. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Egy tabletta kihagyása nem vészes. Nem valószínű hogy terhes lettél.
2022. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

"nem vészes"

Nem vészes - CSAK terhes lehetsz tőle.

Ne terjessz hamis információkat.

2022. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
PCOS mellett fog.gátló? Nagyszerű orvosod lehet...
2022. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!