Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit ronthatunk el az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatunk el az óvszer felhúzásánál?

Figyelt kérdés

Már egy éve próbálkozunk, több fajtát és méretűt is kipróbáltunk, volt, amikor tökéletesen rajta maradt de az utóbbi időben állandóan lecsúszik. Az előző párommal a sima normálméretű durexet használtuk, tökéletesen működött. A mostani páromnak viszont érezhetően nagyobb, ezért is gondoltam az elején, hogy talán azzal van a baj, hogy kicsi neki. Azzal olyan volt, mintha nem tudta volna rendesen legörgetni, pedig ezek nyilván nagyon tudnak nyúlni. Kipróbáltuk a mysize eggyel nagyobb méretűjét is, volt amikor tökéletesen végig fent is maradt, mostanában viszont már a felhúzásnál is redősnek tűnik és múltkor egy idő után a feléig lecsúszott a vége, a tövénél tökéletesen ott maradt.

Plusz lehet hogy ezért durva savazásokat fogok kapni, de volt, amikor alányúlt és úgy húzta rá a tövére, akkor tök jól rajta volt, csak nyilván én meg paráztam, mert ugye legörgetni kéne, nem pedig ráhúzni, csak legörgetve meg szorult.

Nem gondoltam, hogy ez ilyen kérdéseket tud felvetni, de légyszi akinek ismerős a szitu írja meg, hogy mit rontunk el.. már kezd mindkettőnk töke kilenni😅


2023. jan. 3. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tövétől akkor csúszott le, amikor tévedésből egyel nagyobb méretet vettem, és a gumi nem feszült meg kellően.

Az elején pedig akkor szokott, ha valamilyen oknál fogva elkezd “lankadni a figyelem”, így nyilván változik valamennyit a méret, a mozgás miatt pedig elkezdi magát lehúzni. Nyilván jobb esetben a tövében tart, így csak kinyújtja magát.


Egyébként meg erekció és erekció között is lehet méretbeli különbség, bőven benne van, hogy a párodnak nem mindig megfelelő az egyel nagyobb méret, esetleg próbáljátok ki, hogy ha menet közben lejön a nagyobb, gyorsan cserél. Mivel normál helyzetben nem tudja feltenni, rögtön kiderül, hogy méret próbléma van e menet közben.

2023. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én arra emlékszem, hogy régen tökre tapadtak. Nem tudom, hogy változtattak-e valamit, vagy kisebb lett a pöcsöm, de mostanában nekem is csúszkál. Mintha beizzadnék, beelőváladékosodnék alá és nem szívná fel. Régebben meg mintha felszívta volna.

Az segít valamennyire, ha ilyen szárítós szappannal jól megmosom előtte és törölközés után egyből felhúzom, bár az meg nem valami egészséges a bőrnek.

2023. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!