Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1. Óvszer felhúzásakor feltétl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Óvszer felhúzásakor feltétlen a makk alá kell húzni a fitymát, vagy maradhat a makkon? 2. Ha felhúztam az óvszert és megint a makkra ugrik, az baj lehet szex közben?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok,kezdő vagyok (:

2013. ápr. 6. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

"A nemi szervek egymáshoz érése előtt fogjuk le a kis zsákot az óvszer végén, és lefelé görgetve húzzuk fel az óvszert a péniszre!"

1.Igen, oda kell, hogy az ondó egyenesen abba a kis zsákba tudjon menni

2.ha felhúztad a a makk alá a fitymád elvileg ott kéne, hogy maradjon, és ha rajta van már az óvszer akkor annak úgy kéne hogy álljon. Nem tudom esetleg próbáltad már, érdemes kipróbálni éles helyzet előtt is, hogy akkor ne legyen vele gond!

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy !:)
2013. ápr. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!