Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma lefeküdtem a barátommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lefeküdtem a barátommal a fogamzásgátló tabletta szedésének 10. napján. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Belém élvezett 3x is..és azóta is csípi a hüvelyemet..
2008. dec. 26. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmm nem vagyok net-nőgyógyász, szóval nem tudom terhes vagy-e...De elvileg az elő naptól véd. Én a 15.napon feküdtem le vele. Semmi gond nem lett;)
2008. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól, hogy milyen tablettát szedsz. A betegtájékoztatón rajta kell lennie, hogy mennyi idő után véd, és attól is függ, hogy mikor kezdted el szedni.
2008. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hanyadik naptól véd a gyógyszered. Le se irtad milyen fajta, mi igy véletlenül se tudhatjuk.

Az én gyógyszeremet a vérzés első napjától kellett bevenni és onnantól már védett.

Kb a hetedik nap már szeretkeztünk kedvesemmel úgy, hogy belém is élvezett, és természetesen nem lettem terhes.

De vannak olyan gyógyszerek, amik csak az első levél után védenek. El kéne olvasni a betegtájékoztatót.

2008. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tinordiol-t szedek a menszimnek a 3.napjától..és a tájáékoztatóban úgy van hogyha az első napjától szedi akkor azonnal hat..hogyha a menszi valamelyik másik napján akkor 7 nap után..
2008. dec. 26. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a tudósok szerint védett vagy, akkor most azt várod, hogy ezt pár közember cáfolja meg?
2008. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem..én az ezzel kapcsolatos tapasztalataikra vagyok kíváncsi.
2008. dec. 27. 00:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Tuti terhes vagy...
2008. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most ezt azért írtad h idegesítsél vagy mert tényleg így gondolod?
2008. dec. 28. 21:30
 9/9 A kérdező kommentje:
és miből gondolod h terhes vagyok biztos?
2008. dec. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!