Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudnátok nekem nèhány tapasztalatot mondani a fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Már egy ideje együtt vagyunk a párommal, és eddig mindig óvszerrel védekeztünk. De volt pár alkalommal hogy az nélkül csináltuk, és valljuk be sokkal jobb érzés. Már egy ideje gondolkodom azon hogy fogamzásgátlóra válltanèk, de rengeteg rémhír terjeng róla és az ismerőseim sem mondtak túl biztató dolgokat. Nektek mi a tapasztalatok?

A válaszukat előre is köszönöm 21/L



2023. jan. 23. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden fogamzásgátlónak lehetnek mellékhatásai, mindegy hogy tabletta, spirál, injekció, akármi.

Döntsd el akarod e szedni vagy sem. Ha neked úgy jobb lenne, akkor tudod a választ.

2023. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi rémes mellékhatása nem volt. Első hónapban csak egy kis fejfájás amíg hozzászoktam, aztán éltem ugyanúgy ahogy eddig, csak fájdalommentes menzesszel. Egy picit talán több vizet tartott vissza a szervezetem, ami abban mutatkozott meg, hogy kicsit felpuffadt a vádlim nap végére. Mióta szüneteltetem, ez elmúlt. Barátnőm is szed, semmi gondja nem lett eddig, kb 6 évig szedtük folyamatosan. Én Belarat, ő Jangeet.
2023. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb, leghitelesebb forrás: a kezelőorvosod, akit amúgy is illene felkeresni évente legalább egyszer!

Egyébként az #1-es teljesen jól leírta, egy sima Aspirinnek is lehetnek mellékhatásai. Egyénfüggő. Ha az emberek többségénél jelentkezne mellékhatás akkor senki sem szedné.

2023. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ugyanitt Jangee fogamzásgatlót át adnám ,annak aki ezt szedi

Nekem nem jött be .

2023. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jangeet szedek én is lassan 7 éve.

Nekem semmi bajom tőle. A szexet meg jobban élvezzük így. Nem kell vigyázni, mehet bármikor a dolog, nem kell óvszerért szaladgálni, ha èpp nincs otthon. Belém élvezhet nyugodtan. Nekem legalábbis ad egy biztonságérzetet.

Nőgyógyásszal egyeztess. Vizsgáljon meg, küldjön vérvételre. Aztán kiderül szedheted-e.

2023. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!