Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus legelején (védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus legelején (védekezés nélküli) pár tolástól lehet terhes valaki?

Figyelt kérdés
Előtte nem volt másik aktus, és az adott aktus is még vagy 25 percig tartott.

2023. jan. 25. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Yes
2023. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Nagyobb az esélye annak hogy aki így lett terhes az kamuzik, és inkább szimplán későn húzta ki a faszija a farkat és a fele cuccot belelőtte.

13 éve megszakítással szexelünk a párommal, sose volt semmi. 1x ment el bennem és terhes lettem. Szóval ez ennyi.

2023. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha az én peniszem bele tolom a nő huvelyebe,egy-két lökés után már bele is spriccel!Szerintem akár teherbe is eshetsz!
2023. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk így lett a negyedik gyerekünk... Pedig azelőtt hosszú évekig alkalmazzuk a módszert "sikerrel"
2023. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!